25 yaşında bir delilik yapıp anne olmaya karar verip bu yolda emin adımlarla ilerleyen ve kendisi g

KUTLAMALAR,DÜĞÜNLER,GEZMELER BEREKETLİ AY MAYIS

Herkese merhabalar;

Uzun oldu yazmadım,daha doğrusu yazamadım. O kadar yoğundu ki inanın gücümün bir an tükeneceğini filan hissettim. Öncelikle çocukluk arkadaşım ve işyerinden bir arkadaşımız evlendi. Bir ay içerisinde iki düğün hiç bana göre değilmiş :)

şımarığım ben ya :)

hayırlı kandiller
Hafta sonu birde Burgazada yolculuğumuz vardı.Gitmeyenler için şöyle bir ada havasını sakinlikle alayım derseniz tavsiye ederim.


kollarımı sadece güven dolu kişilere açtım,huzur ortamında

yılın pozu bizim çocuklardan

Çocukluk arkadaşım evlenirken çok etkilendim. Ya biz ne ara bu kadar büyüdük filan oldum. Çok mutlu ol Dİleğim!
Dilek,Eda ve ben :)
Sonra işyerinden arkadaşın düğünü oldu.Takı merasimi ve tebrik ardından çıkmak zorunda kaldık. Malum çocukla düğün faslı kısa sürüyor.Sizlere de mutluluklar Yaşar Bey :)


Kalkancı ekibi olarak düğün faslımız :)
Gelelim evliliğimizin 6. yılını kutlamaya.Her yıl özenli hazırlanmalar,mekan ayarlamalar derken bu yıl kararsızdık.Eşim sürekli ne yapmak istediğimi sordu.Hiçbirşey! Tamamen birlikte olmamız yeterliydi. Bir kahvaltı veya bir akşam yemeği olabirdi. Neyse eşim Perşembe akşamı erken çıkınca eee hadi bi yerlerde takılalım dedik. Bilenleriniz vardır Maltepe de Mahallenin Muhtarları sokağı var. Çok güzel bir mekan keşfettik.Dekoru tamamen Alaçatı gib.Maviler ve beyazlar,deniz kabukları ile süslenmiş bir balıkçı.  Oturduk hadi gelmişken kutlayalım dedik. Başladık iki tek atmaya.Aman Allahımmmm. Hayatımda ilk defa yediğim balıktan,içtiğim rakıdan bu kadar keyif aldım. Nasıl özlemişim eşimle salaş bir mekan keyfini sürmeyi.Derken koskoca 6. yılımıza da keyifle girdik...

canımdan ötem


Araya filmler aldım.Çok etkilendiğim film Delibal. İzlemek isteyenler için tavsiye ederim.Eğer keyifli olsun birde güleyim derseniz Dedemin Fişine de bir göz atın derim.Herkese keyifli haftalar...
kahvesiz olmaz kiDelibal


Hiç yorum yok: