25 yaşında bir delilik yapıp anne olmaya karar verip bu yolda emin adımlarla ilerleyen ve kendisi g

YENİ BİR İŞ,YENİ BİR BAŞLANGIÇ VE KİTAP

Merhabalar;

Uzun süredir yazamadığımı farkettim.Öncelikle nasılsınız? Bende durumlar gayet olumlu :)
Yeni bir işe başlamanın sevinci içerisindeyim.Emlak danışmanlığı ve ofis asistanlığı yeni görevim.Eğitim ve ardından hukuk derken şimdi de emlak olayına bir el atayım dedim.Şuan için herşeyin başında olduğumdan öğrenme aşamasını tamamlıyorum.Yani güzel,bol rant'ı olan bir iş.En keyifli tarafıda her türlü insan ile diyolog halinde olmak sanırım.Proje içerisinde yer aldığımızdan biraz daha farklı yaklaşmak ve öğrenmek zorundayım.Daha profosyonel yani.Tavsiye ederim Tuzla Evora İstanbul projesi.Tam bir yaşam alanı.Özellikle çocuklu kesimlere hitap eden sessiz,sakin,site içerisinde,sosyal aktiviteleri eksiksiz...

Bu arada blog yazmak benim için günlük tutmak gibi olduğundan imla hataları,eksik cümleler,yazım yanlısları vb. durumlardan dolayı kusura bakmayın.İçimi dökmek adına başlamış olduğum bişeydir.
Bende durumlar böyle.Oğlum büyümeye devam ediyor.Babaannesi geldi okul ve babaanne desteği ile hayatımız daha da bir olumlu oldu.Dilerim bu şekilde de devam eder.Çünkü sağlam desteğini görüyorum kayınvalidemin.Allah razı olsun hiçbir iş kalmıyor sayesinde.Eeee doğal olarakta benimde kafam rahat işe odaklanıyorum.Bu arada diksiyon kursuna başlıyorum çok heyecanlıyım :)

Bu arada sevgili ablamın aldığı(ablam yok aslında görümcem börülcem ama ablammmm) Kürk Mantolu Madonna'ya başladım.İş nedeni ile biraz ağır gidiyor.Özel araçlada gidip geldiğimden yolda da okuma şansım olmuyor.Akşamları ne okuduysam artık.Ama keyifli.Tavsiye ederim.Sabahattin Ali sade anlatıcı dili ile büyülüyor.

"Her gün, daima öğleden sonra oraya gidiyor, koridorlardaki resimlere bakıyormuş gibi ağır ağır, fakat büyük bir sabırsızlıkla asıl hedefine varmak isteyen adımlarımı zorla zapt ederek geziniyor; rastgele gözüme çarpmış gibi önünde durduğum 'Kürk Mantolu Madonna'yı seyre dalıyor, ta kapılar kapanıncaya kadar orada bekliyordum."

Kimi tutkular rehberimiz olur yaşam boyunca. Kollarıyla bizi sarar. Sorgulanmadan peşlerinden gideriz ve hiç pişman olmayacağımızı biliriz.

Yapıtlarında insanların görünmeyen yüzlerini ortaya çıkaran Sabahattin Ali, bu kitabında güçlü bir tutkunun resmini çiziyor. Düzenin sildiği kişiliklere, yaşamın uçuculuğuna ve aşkın olanaksızlığına dair, yanıtlaması zor sorular soruyor.(ALINTI)

                                                     KEYİFLİ GÜNLER,SEVGİYLE KALIN...

2 yorum:

Gülşah Şahin dedi ki...

İşin hayırlı uğurlu tekrar... Yazan: ablan,börülcen. ;))))

Keyifle oku canım benim.
Blog yazamyı da ihmal etme kuzumş. :)
Öperim çok iyi pazarlar şimdiden.

sevda toptas dedi ki...

börülcemmmm tesekkür ederim güzel dileklerin için sırf senin için yazıyorum zaten :)